Apie mus

Alytaus Ginklai – kviečiame ir prieš medžioklę, ir po !

Alytaus Ginklų istorija prasidėjo 1995 metais. Pradėjome prekiauti medžioklės, savigynos, laisvalaikio prekėmis, žvejybos inventoriumi. Kiek vėliau įsigijome ir tabako gaminių licenciją, prekiavome pypkėmis ir tabaku. Tačiau gyvenimas parodė, kad norint išlaikyti verslą, apie jį reikia suprasti, tas verslas turi tapti ir tavo gyvenimo dalimi.

Suburtas profesionalus kolektyvas tapo neatsiejama Alytaus medžiotojų bendruomenės dalimi. Medžioklė, tapusi gyvenimo būdu, buvimas gamtoje, bendravimas su iškiliausiais Alytaus medžiotojais parodė ir Alytaus ginklų tolimesnį kelią.

Skyrėme visas jėgas bei įdėjome daug pastangų ir Alytaus Ginklų parduotuvė tapo ne tik apsipirkimo, bet ir medžiotojų susibūrimo, bendravimo vieta.

Daug bendraudami su Dzūkijos medžiotojais, remdami bei organizuodami beveik visus medžiotojų renginius tapome žinomi ne tik Dzūkijoje, bet ir visoje Lietuvoje. Esame Ginklų Pirklių Asociacijos nariai, glaudžiai bendradarbiaujame su visomis medžiotojų organizacijomis, dalyvaujame tarptautinėse parodose, prekiaujame bei importuojame medžioklės reikmenis bei inventorių.

Patenkintas klientas mums visada buvo svarbiau už savo interesus, todėl lanksčiai taikome nuolaidas, turime didelį prekių asortimentą, laikomės ne kiekybės, o kokybės politikos.

Medžioklė jau nuo amžių glūdumos buvo žmonėms maisto ir aprangos šaltinis. Tik vėliau, vystantis technologijoms, jos, kaip būtinos išgyvenimui veiklos reikšmė sumažėjo. Tačiau niekas neatšaukė pareigos žmogui rūpintis laukiniais žvėrimis, juos reikia maitinti ir šaltomis žiemomis, skirti laiko ir vasarą, o šūvis – tik paskutinė viso to proceso stadija.

Linkime visiems medžiotojams ir visiems likusiems gamtos mylėtojams puikių akimirkų susiliejant su gamta, atsakingo elgesio su šaunamaisiais ginklais, ir malonaus apsilankymo Alytaus Ginkluose!

Alytaus Ginklų kolektyvas